Witamy na stronie Pięczkowa
Na Forum
Najnowsze Tematy
Pictures from venere...
Mature galleries
Pictures from collec...
ZODIAC AMBER SIGN Re...
CATAMBERJewelry Real...
Najciekawsze Tematy
Powitanie użytkow... [10]
70 ROCZNICA POWST... [2]
Pictures from ven... [0]
Mature galleries [0]
Pictures from col... [0]
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 58
Najnowszy Użytkownik: kancelariaszuster
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
Forum
Kontakt
Szukaj
Archiwum
Archeologia
Historia Wsi
OSP Pięczkowo
KS Pięczkowo
Zespół Szkół
Tośtoki
Tradycje
Położenie
Żyli Tutaj
Kaplica
Z kart historii
Sokoły
Stare mapy
Caffe Grandos
Las Borek
Ciekawe miejsca
Dom Gajowego
Kapliczki i Krzyże
Straż Pięczkowo
Starorzecze warty
Wieża w lesie
Wiatrak Kozlak
Inne materiały
Ważne telefony
Zorza Polarna
o mnie...
Linki stron
www.pieczkowo.straz24.pl www.zspieczkowo.edupage.org www.zswp.neostrada.pl www.nk.pl/profile/13840389
http://pl.wikipedia.org/wiki/Felicjan_Andrzejczak
www.egzoptaki.republika.pl
www.gmet.ubf.pl www.olgierdlewandowski.pl
Film o naszej wsi :)
Muzyka
26.11.2011r
jpg
 
Fryta dnia wrzesień 25 2011 13:01:48 · 0 Komentarzy · 323 Czytań · Drukuj
 
OSP Pięczkowo mistrzem powiatu średzkiego w kat. męskiej 16-18 lat !
W dniu 18 września o godz. 14:00 na Stadionie Ośrodku Sportu i Rekreacji w Środzie Wielkopolskiej zorganizowano VII Poawiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze. Jednostka OSP Pięczkowo wystawiła dwie drużyny: męska 16-18 lat i żeńska powyżej 18. Zdobyliśmy mistrzostwo i vice mistrzostwo powiatu średzkiego!
Po rozegranych wcześniej gminnych zawodów sportowo-pożarniczych, kolejnym etapem było wyłonienie najlepszych drużyn z powiatu średzkiego. Zgodnie z rególaminem drużyny startowały w 3 grupach wiekowych: 12-15 lat , 16-18 lat i powyżej 18 lat zarówno drużyny dzieliły się na męskie i żeńskie.
Zawody sportowo - pożarnicze dzielą się na dwie cześci. Pierwsza to biegi sztafetowe , gdzie zawodnycy mają do pokonania daną przeszkode min: płotek lekkoatletyczny , rów , pachołki , równoważnia , ściana. Drugim etapem zawodów jest bardziej emocjonujaca ćwiczenia bojowe. Polegają one na zbudowaniu głównej lini gaśniczej do rozdzielacza z dwóch odcinkow węża W-75 , a następnie od rozdzielacza zbudowanie dwóch liń gaśniczych z dóch odcinków węża W- 52. Zadaniem roty I jest obrócenie tarczy , zadaniem roty II strącenie pachołków znajdujących się na różnej wysokości.
Zawody przebiegały dość sprawnie i w przyjemnej atmosferze.
Jednostka OSP Pięczkowo wystawiła dwie drużyny:
męska 16-18 lat w składzie: Krzysztof Ratajczak (dowódca) , Paweł Gawarecki , Krystian Senk , Artur Zimowski , Maciej Przybylski , Dawid Kominek , Filip Tomaszewski , Adam Filipiak. TRENER : Jerzy Adryan
Drużyna ta zdobyła I miejsce i została mistrzem powiatu średzkiego!
żeńska powyżej 18 lat w składzie: Agnieszka Przybylska , Natalia Nowak , Agata Mokracka , Katarzyna Kempiak , Joanna Wawrzyniak , Natalia Dębska , Agata Matuszak , Anna Adamczyk. TRENER: Henryk Bartylak
Drużyna ta zdobyła II miejsce i zsotała vice mistrzem powiatu średzkiego !

alternatywny
 
Fryta dnia wrzesień 20 2011 15:44:02 · 0 Komentarzy · 215 Czytań · Drukuj
 
Rajd Rowerowy z okazji pożegnanie lata
W rajdzie rowerowym wzięło udział około 30 uczestników w każdej kategorii wiekowej od małych dzieci po osób starszych. Trasa liczyla ok. 5 km. Po zakończeniu rajdu przy boisku piłkarskim na ul. Sportowej zorganizowano piknik gdzie można było wziąść udział w różnorakich konkurencjach przy czym umilając czas przy muzyce i ognisku. Pogoda bardzo dopisała a piknik cieszył się dużym powodzeniem.
alternatywny
 
Fryta dnia wrzesień 20 2011 15:33:46 · 0 Komentarzy · 652 Czytań · Drukuj
 
OSP Pięczkowo vs OSP Orzechowo 2:3
27 sierpnia 2011 roku w naszej parafii z okazji parafialnego święta Matki Boskiej Częstochowskiej zorganizowano mecz na boisku ORLIK w Orzechowie pomiędzy Jednostkami OSP Orzechowo i OSP Pięczkowo.

OSP Orzechowo wystąpiło w roli gospodarza. Mecz odbył się o godz. 17:30. Podzielono mecz na 3 terce po 12 minut gry. Pomimo iż rozgrywka miała na celu sprawić graczom i licznie przybyłej publiczności satysfakcje i zadowolenie oraz świetną zabawe , nie odbyła się ona bez emocji. Stawką meczu bylo zdobycie pucharu Proboszcza parafi Orzechowo. Rywalizacja była zacięta. Fenomenalnie mecz zaczeła jednostka z Pięczkowa ,która nie dopuszczała przeciwnika do dużej ilości strzału na nasza bramkę, jednocześnie świetnie i celnie spisał się nasz druh Henryk Bartylak , który strzelił dwie bramki i prowadziliśmy w meczu 2:0. Jednak OSP Orzechowo jak na stażaków przystało nie poddali się i walczyli do końca, co za owocowało strzeleniem 3 bramek. Po końcowym gwizdku sędziego mecz zakończył się zwycięstem druhów z Orzechowa i puchar trafił z rąk proboszcza Eugeniusza Bednarka do strażaków z Orzechowa. Wynik meczu OSP Pięczkowo 2 : OSP Orzechowo 3. Po meczu wszyscy wzajemnie podziękowali za grę i wspólną zabawe oraz upamiętnilismy to wydarzenie współną fotografią.

SKŁAD OSP PIĘCZKOWO:
druh Ryszard Ignaszewski
druh Jerzy Adryan
druh Henryk Bartylak
druh Paweł Gawarecki
druh Waldemar Litke
druh Piotr Zięty
druh Leszek Guszczak
druh Mateusz Andryszczak

alternatywny
 
Fryta dnia sierpień 31 2011 19:30:44 · 0 Komentarzy · 684 Czytań · Drukuj
 
I Miting w chodzie sportowym w Pięczkowie
30 czerwca 2011r w Pięczkowie odbył się I-wszy Miting w chodzie sportowym o Puchar Wójta Gminy Krzykosy.
Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych odbył się pierwszy miting w chodzie sportowym w Pięczkowie. Wystartowały szkoły podstawowe i gimnazjalne. Zawody podzielono na 3 kategorie wiekowe. Rocznik 98 i młodsi mieli do pokonania dystans o długości 1km , rocznik 97-96 - 2 km , a rocznik 95 - 3km.
alternatywny
 
Fryta dnia lipiec 03 2011 16:25:22 · 0 Komentarzy · 222 Czytań · Drukuj
 
"Wieś się bawi"
19 czerwca po raz kolejny odbył się w Pięczkowie doroczny festyn pod hasłem "Wieś się bawi"
O godz. 16:00 festyn "Wieś się bawi" otworzyła sołtys Pięczkowa Czesława Zięta. W programie wystąpili przedszkolaki i uczniowie Zespołu Szkół w Pięczkowie, zaproszona kapela. W trakcie festynu można było skosztować grochówki , a dla najmłodszych była zagwarantowana świetna zabawa min. trampolina , dmuchany zamek , przejażdżka bryczką. Zabawę uwieńczyła zabawa taneczna "pod chmurką". Pomimo nie sprzyjającej pogody mieszkańcy Pięczkowa oraz okolicznych miejscowości bawili się do późnych godzin.
alternatywny
 
Fryta dnia lipiec 03 2011 16:15:42 · 0 Komentarzy · 197 Czytań · Drukuj
 
Wieś się bawi 19.06.2011r
alternatywny
 
Fryta dnia czerwiec 17 2011 00:12:16 · 0 Komentarzy · 147 Czytań · Drukuj
 
Felicjan Andrzejczak na Sejmikach...
5 Czerwca 2011r. podczas Średzkich Sejmików Kultury wystąpił dobrze nam znany, pochodzący z Pięczkowa
Felicjan Andrzejczak. Wykonał min. utwory: Jolka jolka pamiętasz.... i Noc Komety.
Felek wystąpił z Budka Suflera i Izabelą Trojanowską.

alternatywny
 
Fryta dnia czerwiec 08 2011 22:59:45 · 0 Komentarzy · 1135 Czytań · Drukuj
 
Stare zdjecia,materiały historyczne...
alternatywny
 
Fryta dnia czerwiec 01 2011 18:11:00 · 0 Komentarzy · 222 Czytań · Drukuj
 
Chcesz zostać strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Pięczkowie ?
Chcesz zostać strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Pięczkowie ? Marzysz o dalszej karierze w służbie pożarniczej ? To nie zwlekaj ! Spełnij swoje marzenia ! Wstąp do MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ ! Zawody pożarnicze już wkrótce.
Ochotnicza Straż Pożarna w Pięczkowie zaprasza do zapisywania się do młodzieżowych drużyn pożarniczych !!! Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 6 maja o godz. 18:00 przy Domu Strażaka w Pięczkowie. Na zbiórce zostanie dokonany wybór młodzieży która weźmie udział w zawodach sportowo-pożarniczych które odbędą się w Krzykosach 12 czerwca.
Zadaniem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej jest godne reprezentowanie jednostki oraz naszej miejscowości np. udział w co rocznych turniejach Wiedzy Pożarniczej oraz w zawodach sportowo- pożarniczych.
alternatywny
 
Fryta dnia maj 09 2011 12:13:27 · 0 Komentarzy · 381 Czytań · Drukuj
 
Obchody Dnia Strażaka w OSP Pięczkowo - Majówka Strażacka

Obchody Dnia Strażaka w OSP Pięczkowo - Majówka Strażacka
Już w naszej tradycji jak co roku w dniu imienin naszego patrona strażaków św. Floriana odbyły się obchody Dnia Strażaka OSP Pięczkowo uwieńczoną zabawą taneczną w sali OSP.
W tym roku obchody wewnątrzjednostkowego dnia strażaka odbyły się w sobotę 3 maja. Uroczystości rozpoczeła uroczysta msza święta w kaplicy w Pięczkowie. W asyście orkiesty dętej przemaszerowano do figury św. Floriana znajdującej się w centrum naszej miejscowości gdzie złożono kwiaty i hołd naszemu patronowi. Kolejnym punktem obchodów było wręczenie odznaczeń i medali. Następnie dobył się skormny poczęstunek dla druhów i gości zaproszonych. Ostatnim elementem naszych obchodów była zabawa taneczna - Majówka Strażacka , która z powodu zimna odbyła się na sali OSP Pięckzowo. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem.
alternatywny
 
Fryta dnia maj 09 2011 01:25:03 · 0 Komentarzy · 270 Czytań · Drukuj
 
Strona 6 z 7 << < 3 4 5 6 7 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pogoda
Kalendarz
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

beverleyns4
06/02/2018 09:41
My new blog sites http://hotties.pictures.e
rolove.in/?post.valeria boys clothing trish stratus free porn tube lesbians orgys common diseases in africa national society for high school scholar


Amigohalo
10/03/2017 09:26
#CATAMBERJEWELRY, Cats, Natural BALTIC AMBER You are Welcome in my Baltic Amber shop #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=https://www.etsy.com
/listing/510115267/cat-10
0-


Alisahalo
09/03/2017 08:27
#AMBERZODIAC #AmberWizard JEWELRY ASTROLOGY #BALTIC #AMBER #PERSONALIZED #Brooch #Earrings You are Welcome in my Baltic Amber exhibition #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=htt


Alisahalo
08/03/2017 09:45
#AmberWizard JEWELRY natural #BALTIC #AMBER Round #Earrings Cats for Catlovers You are Welcome in my Baltic Amber collection #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=https://www.etsy.c


Alisahalo
04/03/2017 00:33
#AmberWizard JEWELRY natural #BALTIC #AMBER Round #Earrings Cats for Catlovers You are Welcome in my Baltic Amber exhibition #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=https://www.etsy.c


Alisahalo
02/03/2017 22:13
#AmberWizard JEWELRY natural #BALTIC #AMBER Round #Earrings Cats for Catlovers You are Welcome in my Baltic Amber store #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=https://www.etsy.com

Fryta
17/02/2017 21:11
Zapraszamy na nasza nową stronę na Facebooku, pozdrawiamy

Fryta
15/02/2016 22:26
witam i pozdrawiam smiley

slavo
03/01/2016 12:33
Pamiątka z takich wizyt zachowała się w OSP . Jest to tablica powitalna w d wóch językach Polskim i Niemieckim

slavo
03/01/2016 12:31
Można by odszukać informacje na temat wielokrotnych odwiedzin Pięczkowa przez Siostrę Czesławę i pastora Rohra w latach 70,80. wraz z nimi do Pięczkowa przybywały liczne grupy ludzi

Fryta
07/09/2015 10:35
Pozdrawiamy również smiley

Pedros
28/08/2015 21:13
hej,nie zła stronka.dzieki wszystkim za kawke i ciasto,naprawde mili ludzie.PS zakładamy u Was świtłowody w domu.Tylko te psy niraz gonią smiley))))

Fryta
16/04/2015 00:25
Witam wszystkich odwiedzających stronę smiley

slavo
01/01/2015 23:15
Zapraszamy na Strażacki Bal-Będzie fajna impreza z niespodziankami i konkursami- jednym zdaniem naprawdę warto!

Fryta
19/09/2014 17:31
Witam i pozdrawiam wszystkich odwiedzających stronę smiley

Archiwum
Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl